Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.

2011.02.16 Pasilik
  • 431
20
Naktį, prieš miegą,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Jo
Nuotraukos nėra
Leja 5606    
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty 5607    
būūūūūūūtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Aš taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Net ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
buna, buna
Nuotraukos nėra
aferisteee 5608    
tikrai taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
tikrai ne..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq 5609    
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike 5609    
Bent jau man - visada šitaip .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
Grįžti į viršų