Jo
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5403
Leja
5606
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty
5607
būūūūūūūtent.
Anonimas
5607
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Anonimas
5608
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Anonimas
5608
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5608
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5608
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Anonimas
5608
Aš taip.
Anonimas
5608
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Anonimas
5608
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Anonimas
5608
Net ne.
Anonimas
5608
buna, buna
Anonimas
5608
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
aferisteee
5608
tikrai taip...
Anonimas
5608
tikrai ne..
Anonimas
5609
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq
5609
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike
5609
Bent jau man - visada šitaip .
Anonimas
5609
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
|

