Narkomano šaldytuvas

2009.12.09 crash
  • 166
27
narkomanas,saldytuvas,sypt,buteliai,gerimai,gliukai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
ou, as ir tokio noreciau ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
lmao, man paciai reikes taip padaryt ant visko :D
Nuotraukos nėra
Leene 5795    

Drug users Fridge -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
kodel narkomano ??? visai zjbs atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
o tai kas cia blogai blet ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
HAPPY PILLS cia :D O marihuana tai yra good, ir prie jos nepriprantama ir jokiu haliucinaciju nekelia. Cia jum ne tabakas!!!
hoho 5849    
o taip :D reikes is man sypseneles produktam nupiest :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
miela kaip. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#16 ne visi narkomanai yra skurdžiai...
Turbosraige 5876    
KIETAI! Noriu.
chzarija 5884    
#16 jie ir yra tusti, va mano tuscias.. xD
Cybreras 5942    
O as visada mianiau akd narkomanu saldytuvai tusti arba jie ju neturi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
oo,geras, ir aš tokio noriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
nu nezinau rukau 5 metus ir nei sykio negliucino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Debilai, nieko nesupranta apie marichuana ir šneka :D Varau aš ipust geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6015    
Pas mane toks saldytuvas budavo kai apsidrozdavau. Viena karta beveik ketures dienas valgyt nenorejau :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6018    
: )
Nuotraukos nėra
Anonimas 6021    
lol - jei pripratima skaitysim kaip norejima uztraukt, tai tada tu teisus. Bet prisirisimo tokio, kaip prie narkotiku niekad nuo jos nebus. Ir dar - vien nuo marihuanos veziu bei sirdies ligomis niekada ir niekaip nesusirgsi. O apie saldytuva - manau tai ne haliucinacija, o tiesiog zmogus pripaise savo maista, kad kai atidarytu saldytuva, smagiau butu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
@lol Nebuna haliucinaciju? Nors kaip vieną kartą užtraukiau rusyje tai gegutės pradėto kukuot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
Marihuana yra narkotikas, bet prie jo sunku priprast, tai ne cigarete ar kokia doze, nuo marihuanos gali mirt = plauciu vezys, plauciu uzdegimas, sirdies ligos bei daug kitu ligu sukelenciu mirti. Kartais ja rukyt sveika, kas maziau valgo tiem butu neprosal parukyt ja. Ir beje nuo marihuanos nebuna haliucinaciju, sitas saldytuvas tiktu labiau koksinem pabaisom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
ja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
Anonimas - galetum jau ir patyleti jei nezinai:) jei rukai naturalia marihuana, prie jos nepriprasi niekaip. ir mirt nuo jos neimanoma. Rukiau 3 metus, dbr metus pertrauka padariau nes rimtai sportuot pradejau.... Pabandyk, tada sakyk. O jei zinai ka nors kas priprato, tai tikrai buvo blogas ir nekokybishkas produktas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
marihuana ne narkotikas? nejuokink, narkotikas dar ir koks.
ir prisiristi labai paprasta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
Prisiputes - tai manau kalbat apie marihuana. Noreciau jus apsviesti - tai ne narkotikas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6042    
tie smailai del to kad kai esi apsivartojas valgyti nenori del to ir maistas maimingas :)
crash 6044    
Aš turėjau omeny, kad narkomanas prisipūtęs ir atsidaręs šaldytuvą ten pamatytų besišypsančius produktus :D
ego 6044    
toks jausmas, kad gera nuotaika gali turet tik narkomanai :) come on.. :P
Grįžti į viršų