#2 tai kad tie skalbiankes dievai tik viena kojine pasiima ir kaskart nauja.
Narnija - Kito paaiškinimo, kur jos nukeliauja - nežinau |
Narnija - Kito paaiškinimo, kur jos nukeliauja - nežinau
Anonimas
5178
#2 tai kad tie skalbiankes dievai tik viena kojine pasiima ir kaskart nauja.
Anonimas
5222
Bet ziauriai
Anonimas
5245
kaip tik snd tvarkiausi stalciu,ir supratau kad turiu 30 kojniu,bet 30 kojniu nereiskia 15 poru:D
Anonimas
5245
Tai visiem aisku, kad VISADA reikia kazka paaukoti skalbenkes dievams.
Anonimas
5245
man buna
|