Narsumas - be žiūrovų neturi jokios prasmės

2010.05.10 osho
  • 199
28
narsumas,drasa,prasme







Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Patiko šitas. Ką gi reikšia didvyriškumas be liudininkų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Turejau taksa, bet taj pize, kieme jo visi bijojo :D piktas hotdog'as buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
galvojau kad sues ta suniuka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
o jei komentaras butu jog " Daznai drasumas buna tik suvaidintas" like be uznugario ,arba gavus realia galimybe kazka padaryt mes pasidarome tokie bailiai
Nena 5860    
Mano šuo mažiukas, loja, bet kanda tik į klešnę ir tai visi pridaro į kelnes. btw, jam nesvarbu bijai tu jo, ar ne :]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
mano suo toks pat narsus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
prajuokino.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
nebijok ir nekąs. pabandyk kada #16 pasakaip "pulk" ir išsigąsta visi. šuo matis kad nebijai ir sustos. bandžiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#17 have a very special life for a very special little man..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#2 nori sporint idijote?? mano suo net tik loja ir urzge bet tau ir veida nukas jei prieisi arciau ...gal su katem turejai reikalu ne su suniu..arba jo dydys kaip mano plastaka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#12 jei as savo rotveileriui pasakysiu "PULK!!!" jam bus visihkai poxui tu bijai ar ne jis tave sudoros! tikraja to zodzio prasme... i gabalus... pavers tave ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#13 xD what ir nera kojos... xD pats sugalvojai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#10 oj bl nematei... tj imesk koki vaika i garda tj ir pamatysi supistas idijote!
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5876    
#12 niekada negali zinoti kas su suns psichika kuris selina nuleides akis... paskutine akimirka tu juo patiki ir nusisuski....

WHAM ir nera kojos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
jeigu suns nebijosi tai jis ir neuzpuls. Pasiute sunys isimtis jiem nesvarbu bijai tu ar ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Mano suo lanbai pasus i nupiesta. Juokingas toks :) Ir jei kas ateina, tai nenustoja lot nei sekundei.. kai prieina prie jo, tai iskart bega slapstytis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
mano suo loja, visi bijo, bet mano suo nesu mates, kad kam butu ikandes...


Uzskaitau +5 :D
DeZaVu 5887    
Bijok tylaus suns, o ne to, kuris loja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Luzau belekaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Labai gerai pastebta, uzskaitau :)
giedriuxxx 5887    
Geras :D bled dziaukis kad mane laiko :D
Robinis 5887    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
#2 ikas, patikek tu manim, oi kaip ikas
vadimas 5888    
Sunis kurie loja niekada neikas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
: DDDD
Grįžti į viršų