Naršyklė, - kurios dėka siunčiamės kitas naršykles

2012.03.13 Rendolfas
  • 54
9
Naršyklė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 2622    
Alg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
sudu sudai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
40% zmoniu naudoja IE, visa kita dalis Firefox, o like kitus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
safaris geriausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
teipppppppppppp liga prasidejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
visad naudojau IE, nieko blogo su juo ir nelagina kaip chromas
Geras_Iksas 5215    
shit happens, buvo. neatrodo?
doka2128 5216    
#1 Teip
Pheak 5216    
Chromas greitai krauna ir neima pc resursu ,bet lape blokuoja viska :D .
Grįžti į viršų