Naujasis Kauno miesto herbas!

2013.03.07 bujojus
  • 108
14
Naujasis Kauno miesto herbas!






Nuotraukos nėra
Anonimas 4850    
dbr visi kauniečiai įsižeidė ir galvoja, kad čia lb rimta, ir stumia iškarto ant Vilniaus
Magonis 4851    
Lenkai inirse
Nuotraukos nėra
Paprastasis 4855    
#9 nes klaipeda yra geriausias ir graziausias miestas lietuvoje. turim jura, turim palanga, o visi kiti smirda ir dziusta prie ezeru ir upiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
Smagu kai vilniečiai su kauniečiais riejasi. O apie Klaipėda visi tyli, nes Klaipėda atsigauna :D Turėtu ir kitų miestų savivaldybės imtis kažko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
toki reik kur Prie savivaldybes pastatyt. tegu kelius sutaiso kiek galima. o kaip Vilnieciu meginimo tyciotis tai to nepriimu,nes Duobes - uzlyginsi, o lenku jau neisvarysim. aisku cia bairis,neturiu nieko nei pries lenkus nei pries vilniu.cia tiesiog valdzios rupescio savo miestu atspindys - skyle kely.
WRX 4857    
#6 Atklydo ir prasmego
Nuotraukos nėra
Anonimas 4861    
Čia gi smegduobė... negi Kauno tauras atklydo į Vilnių?
Emma11956 4861    
O vietoj Vilniaus herbo jau drąsiai galima dėti lenkų vėliavą ;)
Geras_Iksas 4861    
:D raudonas pliusas
Ignassin 4861    
Kaune prie savivaldybės tokį plakatą!!!
ronin 4861    
FANTASTIKA! Aukščiausias humoro lygis! Užgerbiau (handshake)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4861    
+1 :D
Grįžti į viršų