Draugo brolis irgi 4 metu GTA losia,jau nuo 3metu~ batu dar uzsirist nemoka o jau pliekia :D
„Naujieji“ vaikai - Moka naudotis pele, bet nemoka užsirišti batų
Anonimas
5166
Anonimas
5622
Mano 4 metu brolis jau losia gta :D
Anonimas
5624
Cia net ne apple o naujausi USA kompai kriause
Anonimas
5625
as moku kas nori susipazint?:D
Anonimas
5626
Tikra tiesa .
Anonimas
5626
px kad touchpadas ;D
Anonimas
5627
Apple FTW
Anonimas
5627
nu jo, gi reik moket klavisa paspaust. Tam reikia dideliu protiniu ir fiziniu pastangu.
Anonimas
5627
o ja reik moket naudotis?
Anonimas
5627
pele naudotis lengviau
Anonimas
5628
#4 youtubeje lengviau
Anonimas
5628
per google ismoks uzsiristi
Anonimas
5628
Nuo delfi straipsnio nusikopino >:
anonimas
5628
nu jei nemoki uzsirist batu tai paprasyk tevu gal ismokys :)
Anonimas
5628
Good enough :)
|

