Ne abortams - Aš ateinu su taika

2010.03.30 Vaiva
  • 262
30
ne, abortams







Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Jeigu pagalvosim laiku, neprireiks nei abortų nei vaikų traukt iš konteinerių ;)
kiki17 5722    
#6 jo tie zodziai tai tikslaii bet turbut tie kurie pasisako uz abortus jiems jau tai poxui..gi jau gime...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Reikia žiūrėti kada ir kur kiši.Reik pagalvoti, kad dėl tavo aistrų kenčia žmonės. Lytiškai suartėti iš viso reikėtų tik tada, kai esi pilnai pasiruošęs prisiimti atsakomybę tiek už partnerio jausmus tiek už tą, kuris gali turėti tavo pavardę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#26 Tai žinoma, geriau kad vaikai mėtytųsi konteineriuose ir augtų nieko verti ir žalojami vaikų namuose ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#25 NE ABORTAMS ! jei abortai taip ir visalaik isliks tai cia europos populiacija visai nukristu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
876 5825    
#23 ;D
polekas 5833    
#22 tu protingas?
Kira 5838    
#21 Gali but #20 Jeigu taip tai taves nereikia :D #23 ka cia sapalioji? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Cia ne bieberis? :D Jis gi lb megsta sita rodyt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Taip abortams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
peace, yeee ;D gerai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kestai :) kvailas tu padaras
Butu pigus abortai taves irgi nebutu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Ech greiciau abortus atpigintu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
peace :D
Gusta-Fang 5879    
jetau kaip miela..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Geras :)
lliinnuuttee 5900    
mielai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
pyzeeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#8 Ne zinok! Reali foto! Mes tirkai to nepastebejome... aciu tau Captain Obvious.....!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Photoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
maniske geresne :) mano maziukas ne su taika ateis o kaip princas(princese) nes mojuos viena rankute :) kaip pozavo tai ir nufotografavo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
kaip sake prezidentas jav kazkuris - "Kiek pastebejau visi uz abortus jau spejo gimti"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Silkute tokia ir gavos foto? :D
cloudmaker 5930    
Ei. liūdna :/
LookAtMe 5931    
O dieve :o
silkute 5932    
ryt ir as tokia nuotrauka turesiu :p :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Geras.
Grįžti į viršų