Ne, nu vyrai, - PASIDUODU...

2011.05.03 Carlos
  • 708
28
baisu, su, tapkem







Nuotraukos nėra
Anonimas 4888    
#25 - Bet kad jie baisūs....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
#25 ar tu jauti ka sneki? Vasara su vilnonem kojinem ir kerzais... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
:D tai jo dar pasakyk ,kad su kerzais patogiau negu su tapkem ,kai +30
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#24 kokybiški, natūralios odos kerzai net karščiausią vasarą yra puiki avalynė. Kur kas geriau nei kokie kedai, kroksai ar kitos gumelioškės. Užsimauni plonos vilnos kojines ir jautiesi lyg basas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
@ #22
Karštą vasaros dieną panešiojus, daugiau gyvenime nenorėsi apsimaut kerzų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Kazkada per nomeda rode kaip vyras pasixdare batus su 40cm platformom ar didesnem kad sabonio ugi pasiektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Kerzai mldc aparatas. Kam nepatinka, nusipirkit, po dienos nenoresit nusimaut.
\m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#17 visiškai pritariu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#2 ir dar kariskiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
jus patys velnia,i spardytojai atsirado:D ne viena toki uroda nupises su savo kerzais esu, tai pasibaigia kietumas, cypoe klyke kaip cielkos baikit nemuskit:D jus treniguoteji luzeriai axujieni, kai jusu daug, po viena jus sudo kruva, o kai jusu daug, tada dydele sudu kruva:D
anonimas 5535    
#2 nebepizdelink bu velniai tau ne tik ant koju uzmins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
C-C-C-Combo Breaker!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Geros tapkutes. :)
Prada 5535    
dar anksciau kai buvo atsirade is kart sukuriau, debiliukai nepraleido... nors px kad tokia pacia sukure ir praleido :D huj paimios cia jus nx
Reinass 5535    
Idomu dar bus nauju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
tie paskutinei kerzai tai konkretus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
#8 ir dar telefonus istraukt kol guli be samones :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#2 o kiti 4 dalbo
Nuotraukos nėra
Toca 5540    
spardyt velnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
tai aš Velnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
#2 pilnai sutinku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#4
O, tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
O mano tapkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
kdl nepatvirtina? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
kerzai velniams!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Ha :D
Grįžti į viršų