:D
Ne piniguose laimė.... - O jų kiekyje....
Anonimas
5534
Anonimas
5858
Geriau turtingas negu vargas cia kalba tik apie pinigus.FAKTAS
Anonimas
5858
didziausias vargsas yra tas, kas neturi nieko daugiau tik pinigus. ne mano pasakymas, bet jis teisingas... ypac pasaulinio garso zvaigzdes, kaii mirsta nuo narkotiku, ar kitu negeroviu, jau nelaimingi ir baisiai atrodantys, ju kancios yra slepiamos, bet kam tie pinigai kai nebegali jais pasidziaugt????
chzarija
5881
gali mirti turtingas ir kas is to?
Anonimas
5968
nepiniguose laime, bet su pinigais ja lengviau pasiekti
Anonimas
6018
nesamone
Anonimas
6018
lenkiskuose piniguose tai tikrai laimes nerasi
Anonimas
6034
Teisybe :D
|

