:D
Ne piniguose laimė.... - O jų kiekyje....
Anonimas
5536
Anonimas
5860
Geriau turtingas negu vargas cia kalba tik apie pinigus.FAKTAS
Anonimas
5860
didziausias vargsas yra tas, kas neturi nieko daugiau tik pinigus. ne mano pasakymas, bet jis teisingas... ypac pasaulinio garso zvaigzdes, kaii mirsta nuo narkotiku, ar kitu negeroviu, jau nelaimingi ir baisiai atrodantys, ju kancios yra slepiamos, bet kam tie pinigai kai nebegali jais pasidziaugt????
chzarija
5883
gali mirti turtingas ir kas is to?
Anonimas
5970
nepiniguose laime, bet su pinigais ja lengviau pasiekti
Anonimas
6020
nesamone
Anonimas
6020
lenkiskuose piniguose tai tikrai laimes nerasi
Anonimas
6036
Teisybe :D
|

