Ne piniguose laimė.... - O jų kiekyje....

2009.12.09 Anonimas
  • 133
8
Ne piniguose laimė....







Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Geriau turtingas negu vargas cia kalba tik apie pinigus.FAKTAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
didziausias vargsas yra tas, kas neturi nieko daugiau tik pinigus. ne mano pasakymas, bet jis teisingas... ypac pasaulinio garso zvaigzdes, kaii mirsta nuo narkotiku, ar kitu negeroviu, jau nelaimingi ir baisiai atrodantys, ju kancios yra slepiamos, bet kam tie pinigai kai nebegali jais pasidziaugt????
chzarija 5882    
gali mirti turtingas ir kas is to?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
nepiniguose laime, bet su pinigais ja lengviau pasiekti
Nuotraukos nėra
Anonimas 6019    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 6019    
lenkiskuose piniguose tai tikrai laimes nerasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
Teisybe :D
Grįžti į viršų