:D
Ne piniguose laimė.... - O jų kiekyje....
Anonimas
5537
Anonimas
5861
Geriau turtingas negu vargas cia kalba tik apie pinigus.FAKTAS
Anonimas
5861
didziausias vargsas yra tas, kas neturi nieko daugiau tik pinigus. ne mano pasakymas, bet jis teisingas... ypac pasaulinio garso zvaigzdes, kaii mirsta nuo narkotiku, ar kitu negeroviu, jau nelaimingi ir baisiai atrodantys, ju kancios yra slepiamos, bet kam tie pinigai kai nebegali jais pasidziaugt????
chzarija
5884
gali mirti turtingas ir kas is to?
Anonimas
5971
nepiniguose laime, bet su pinigais ja lengviau pasiekti
Anonimas
6021
nesamone
Anonimas
6021
lenkiskuose piniguose tai tikrai laimes nerasi
Anonimas
6037
Teisybe :D
|

