Ne spausdinimas ir programavimas, - o Vištamušis daugumai buvo pirmoji pažintis su kompiuteriu

2011.07.18 Aurisss
  • 328
22
vistamusis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5069    
kokie prisiminimai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5283    
Serious Sam pirmas mano buvo :)
Nuotraukos nėra
mariuxas 5316    
sita geima ir as turiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Man ir
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
Minesweeper
CRONUS 5450    
Pirma pažintis su kompiuteriu buvo kai dar prie jų pelės nebuvo ir informacija buvo saugoma kasetėse ir matuojama minutėmis, o ne baitais.
www.demotyvacija.lt/zaidimai-1355273.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
CS. Forever. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
DUKE NUKEM 3D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
moorhuhn
micalota 5454    
Ooo mylimiausias vaikystes zaidimas :D Daug prisiminimu sukilo, reiks vėl atsisiust :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
kaip vadinasi sitas reiks parsisiust :D
gitaristas 5454    
Quake II
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
colin mcray 2.0 FTW!!!
povilasq 5454    
QUAKE FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
mano pirmas buvo simsai tada kelyje 2 tada mario :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
atsinenu ik i6 lvl buvau nuejes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
na vadinasi jaunas dar esi suneli.

pirmasis zaidimas ant pc mano buvo warcraft 1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
#2 jo, pirmasis kelyje 2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
#2, agree.
Fanatikeee 5454    
iš kur žinaiiiii??
LogInGuy 5454    
ne pirmas kelyje 2 buvo :D o tik po to vištamušis :)
fff 5454    
Gerulis :D
Grįžti į viršų