Ne spausdinimas ir programavimas, - o Vištamušis daugumai buvo pirmoji pažintis su kompiuteriu

2011.07.18 Aurisss
  • 328
22
vistamusis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5070    
kokie prisiminimai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5285    
Serious Sam pirmas mano buvo :)
Nuotraukos nėra
mariuxas 5318    
sita geima ir as turiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
Man ir
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
Minesweeper
CRONUS 5452    
Pirma pažintis su kompiuteriu buvo kai dar prie jų pelės nebuvo ir informacija buvo saugoma kasetėse ir matuojama minutėmis, o ne baitais.
www.demotyvacija.lt/zaidimai-1355273.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
CS. Forever. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
DUKE NUKEM 3D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
moorhuhn
micalota 5455    
Ooo mylimiausias vaikystes zaidimas :D Daug prisiminimu sukilo, reiks vėl atsisiust :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
kaip vadinasi sitas reiks parsisiust :D
gitaristas 5455    
Quake II
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
colin mcray 2.0 FTW!!!
povilasq 5455    
QUAKE FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
mano pirmas buvo simsai tada kelyje 2 tada mario :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
atsinenu ik i6 lvl buvau nuejes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
na vadinasi jaunas dar esi suneli.

pirmasis zaidimas ant pc mano buvo warcraft 1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
#2 jo, pirmasis kelyje 2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
#2, agree.
Fanatikeee 5456    
iš kur žinaiiiii??
LogInGuy 5456    
ne pirmas kelyje 2 buvo :D o tik po to vištamušis :)
fff 5456    
Gerulis :D
Grįžti į viršų