Dar liudniau pasidare :p :[
Ne tik tau vienam - Kartais būna liūdna
Anonimas
5684
povilasq
5684
#6 prasom ;)
Anonimas
5685
#4 rimtai? bl as visalaika ziejau i masinos padanga. aciu!
Spameris
5686
Kaip mieeeeeela...
povilasq
5686
neblogai čia, įsižiūrėkit į tą raudoną daiktą, gal suprasit ;)
gretagreat28
5686
visiska nesamonė,..
labadiena112
5686
wtf?
Anonimas
5686
TENSO
|

