Ne tokia ir linksma, - ta Balandžio 1-oji...

2011.04.01 kasistas
  • 775
25
balandzio, 1







Ram1s 4884    
#22
LOL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
Kurva bešai susirinke pūžt :D Kaip tik pažiūriu čia komentarus taip ir koliojasi visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
tu gi pats #22
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#22 eik nx lopas,su tokiais komentarais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
mhm tu kurva atsilupes :D belekiek nu nx;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Taip ir reikia durnas esi kad rūkai tai ir gerai
Einu jau ruošt kaarsto biznį pasidarysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
ne laido viercha, o proto ubaga, kuris neranda kur saves isreiksti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Žemiau manęs galima pamatyti geriausia laido "viercho" pavyzdį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
uostykit nx duhai
Piggytwo 5559    
#15 nežinai tokio dalyko kaip komentarų trynimas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
para noir cia sau pasakei kad nerwus pasigydit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
neidomu
para-noir 5560    
#13 pasigydyk nervus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
eik tu sau kaip juokinga pz\ heprphep hrp retards
Nuotraukos nėra
auryte566 5560    
;D
Piggytwo 5560    
linksma, linksma, mano gimtadienis :D
puukis4 5560    
prigavo
Fanatikeee 5560    
omg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#5 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
OMG ;D
MagicianGirl116 5560    
Štai kaip lengvai galima išsiduoti, kad rūkai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
man su zole taspats buvo :D
para-noir 5560    
Vaje.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
O krw ;D
Grįžti į viršų