geras mentas i gera karsta blogas i bloga :))
Ne visi policininkai - Lopai, gaidžiai ar p@#erai!
Anonimas
4847
Tomax
4847
#2 Tu jaučiu nei supratai, ką aš turėjau omenį, nei iš vis supratai, ką komentuoji.
Eumenius
4847
Nuo kados mentai tapo duhais ir pederastais, jus bliat galvojat ka rasot, POLICIJA Lietuvoje gera cia jus pagauna del to kad girti mizat, dauzat, musates ir t.t. Jus bliad neadekvatai esat, jusu galvoje tik penktadienis, kai zjbs butu alaus, degtines ir visokio sudo atsigert, jums nieko neidomu tik linksmintis, jums px ir net px ant to kad jums px. Jusu karta degradu karta ir man liudna i tai ziureti.
Anonimas
4847
gal uoswiui masina kuria :D
Anonimas
4847
Šiauliai ;)
Magonis
4847
Tikrai nevisi, ir man ydomu jai mentu nebutu, ka darytum, kai 10 snukuciu aplink tave stovetu ir prasytu pinigeliu
Anonimas
4847
Gal cia variklio numeri tikrina
Anonimas
4847
#1 tu jauciu nei fotke iziurejai, nei zodzius isiskaitei...
Tomax
4848
Jeigu patys esate, atsiprašant durneliai, kurie pagaunami už vienokius ar kitokius pažeidimus, tai nereiškia, kad žmogus, sudrausminantis tokius gaidelius yra tavo įvardytais demotyvacijos žodžiais.
|

