Ne visi supras...

2015.01.11 geraz
  • 14
13
vairuoti,profesionlas,sankaba,gazas,stabdis






Nuotraukos nėra
Anonimas 4169    
Matosi komentuoja daug ismananciu apie automobilius... :D :D Burn-outas tai. Kitaip tariant stovint vietoje degini padangas bei stabdzius naikini, neskaitant sankabos gadinimo, kol prasuki. :) Masinos gadinimas, jei daryt su eiliniu automobiliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4178    
heel toe downshift cia yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4179    
tokio drift
Nuotraukos nėra
Anonimas 4179    
neturi veikiancio rankinio ir ikalnej sustot bei pradet vaziuot reik
Nuotraukos nėra
Anonimas 4182    
Kulnas ant stabdzio patogiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
saltas variklis sala dujos ir stoji prie sankrizos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
Downshift nigga
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
Burnoutas pacani
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
cia driftinimo rezimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
Bmw b**l
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
Boba už vairo???
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
burnautas jopapa!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4183    
prie šviesoforo įkalnėj kai rankinis nelaiko?
Grįžti į viršų