Nebijau Tavęs. - Tik kūnas dreba Tave pamačius.

2011.02.20 mazhute69
  • 502
22
Nebijau Tavęs.







saulute25 3373    
Metas detoksikuoti savo kūną!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5128    
Iš autoriaus nicko matosi, kad mėgsta teršti šį tinklalapį savo gavnotyvacijomis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
taip atsitinka, kai daug galwoji, pasiilgsti ir staiga pamatai, ismusa is weziu tas jausmas, nebijai bet kojos linksta :-) tas jausmas apswaigina, suteikia edrenalino. Sis jausmas, kiekwienam sukelia geras emocijas :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
#18 Spaudziu ranka. abi. labai teisingi zodziai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
to :D vol -> tai gal tu pats gejus? matyt pats panos nesi turejas ir tokio jausmo nejutes..aisku nuo savo vairalazdes tokio jausmo nepajusi..ar jauti?? ..LoL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
aandrius- tai tu gejus man rodos :D nes dafiga panu prirase kad jom cia aktualu taip :D
aandrius 5596    
turbūt nėra geresnio jausmo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Kartais komentarai gadina demotyvaciją
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Tu kartais mazhe nezaidi slimi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
WTF? DUXE kazkokia, suzinok pirma ka demo reiskia, o poto kurk :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
ir dar kaip atims ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Kai pist labai nori tai viskas dreba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#3 Ne alzhaimerio, o Parkinsono liga ;)))

Demo tai eilini karto be rysio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
man irgi taip buna... nes galvoju sitas tj jau tikrai atims salika
Labuka 5602    
thanks mr obvious.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Visada taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
alzhaimeris matyt, kad dreba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Paaiskinkit : d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Patinka.
Grįžti į viršų