cia kadras is "running scared" super filmas, paziurekit ;)
Nebijok - Tėvelis tik truputį išgėrė
Anonimas
5422
Anonimas
5528
tevas gaus tai ka pasiejo kai vaikas uzaugs...
Anonimas
5563
pati deja esu is tokios seimos kur tevelis [patevis]"truputi" geria.patikekikt,ne zjbs vakarais buna kai grizta girtas tevas ir nezinai,ar tave primus,ar mama,ar abu,ar isviso is varys...dziaukites gerais tevais
gretagreat28
5579
tik truputi :D
kristal
5580
Tai žiauru :(
Anonimas
5582
:D
Anonimas
5583
kas per shudai..
routy
5583
Blem, žmonės pamąstykit, ką kalbat, ale labai juokinga čia, natūralu... Kažin, kaip kalbėtumėt, jei pas pačius būtų smurto šeimoj..
Anonimas
5583
Pritariu Akvilei.
Akvile
5583
Jeigu jau yra ko bijot, tai turbūt išgėrė ne truputį.
kiki17
5583
as nesuprantu puse zmoniu pavercia tai juokais kaip apgailetina
Anonimas
5583
tevelis musa autoriu :D
Hug
5583
#3 Tokiais atvejais gauni uz nieka.
Anonimas
5583
Kai tevelis truputi isgere ir jam uzauga sparnai reikia juos nulauzt pvz su kocelu ir bus ramu tada, niekad nereikia nusileist !
misse
5583
#6 jei buciau jo kaimynas cia nerasyciau
Demotatorius
5583
#5 Tai vadinas tu esi jo kaimynas.
misse
5583
#4 tavo kaimynai neturi interneto.
Anonimas
5583
tikiuos mano kaimynai mato sita demo
Anonimas
5583
Jeigu gavo, reiškias yra už ką ;D
noob.saibot
5583
tevai nemuskit vaiku, muskit savo zmonas!!!
amino
5583
uzuojauta vaikams kurie yra musami tevu...
|

