leene #27, o dw dabar i kinieciu, japonu, rusu, danu ir vokieciu jei gali ok ? nu anglu tai cia kiekvienas pradinukas issiverstu su klaidom ar be , bet issiverstu , tai wa padaryk paslauga ir versk ne ta kalba kuria kiekvienas gali issiverst, o va kokia danu , vokieciu , japonu ir t.t , su anglu nieko nenustebinsi
Nebijok pasirinkti sunkesnio kelio - kartais juo greičiau pasieksi viršūnę
Anonimas
5745
Anonimas
5757
mldc kas vercia demo visada prajuokina ziauriai :D kad veltui stengiates verst :D
Leene
5793
Anonimas
5805
Kamile blet kiek as skaitau tuos tavo isvertimus i anglu kalba tai neduok die jau geriau visai neversk..
Anonimas
5812
vaizdas kazkuom primena Panorama :D
Anonimas
5814
Teisybe.
kamile
5814
Anonimas
5814
bet mintis geraaa :)
Anonimas
5815
super ;D
Anonimas
5815
gera labai.
Anonimas
5816
cia labiau motyvacija
Monroe
5816
#9 Pff. Sunku perlipt užtvarą..
Anonimas
5816
Gera demo :)
Anonimas
5816
Labai labai gera demotyvacija.
Anonimas
5816
amerikieciai
Anonimas
5816
Ispizdejimas
Anonimas
5816
čia motyvacija jau gaunasi :)
Anonimas
5816
liftas kitame aukste. bet demotyvacija gera
Monroe
5817
Bet man paaiškinkit, kodėl niekas iš tų žmonių nesinaudoja liftu? O.o
Monroe
5817
Davai patvirtinkit, šitas kietas
kramtuske
5817
Gut :)
Anonimas
5817
:)
Anonimas
5817
#2 va cia tai motyvacija, gal turejai omeny? :D
Anonimas
5817
turi minti ;D
VytautasLDK
5817
Va čia tai demotyvacija :)
kenguriukas9
5817
super ;d
|

