matosi kad savaitgalis...
Nebūtina būt „kačioku“ - kad būtum stipriausias
Anonimas
5088
Anonimas
5088
ne raumenyse esme pasikacelint gali visi savo raumeni isryskint bet niekada nepaslepsi tikro zmogaus
Anonimas
5088
Tai, kad siaip siuolaikines panas gali suzavet tik su gera masina ir stora pingine.
Anonimas
5088
#2 pritariu
Anonimas
5088
#2 žinok geru žmoniu daugiau nei blogu ir jiem poxui kad jis stambus o tau patarčiau apsilankiti sporto salei irgi nes manau ne kitoks arba turi kitu problemu :)
as33
5088
Sukure tas kuris tingi sportuot... PRADEK SPORTUOT TESLIAU BL
Anonimas
5088
Nebutina buti kacioku, kad atidaryti stiklaini :D
|

