Nedėk šitiek pastangų, - patys geriausi dalykai atsitinka netikėtai.

2010.11.07 kiki17
  • 167
12
Nedėk šitiek pastangų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Gincijas vaikai... Matyt neturi kur nuomones savo isreikst...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
ciulpikai kas tiki toke demke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
o komentatorius zemiau manes, yra idiotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
komentatoriai parase zemiau sio komentaro ir tie kurie parasis wirs sio komentaro yra kvaili
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
#7 balvon
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#6 agreed
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
tuoj kaip as jum visiem pysiu nx
Nuotraukos nėra
ewuldoxx 5707    
Pas ja gal bevielis? : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#3 kabelio prinsece :)
Rocknroll 5707    
tuoj tuoj kai pystelsiu sprikta tai nukrisi nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Tuoj as tau bl3t kai atsitiksiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Tuoj as tau kai atsitiksiu blet
Grįžti į viršų