#14 ir prades tupti tau ant veido. leidau sau pabaikt minti.
Negeri, nerūkai, nesikeiki. - Šikti drugeliais dar neišmokai?
shegizz
4790
Anonimas
4791
#9 Ne nesupratom..
Anonimas
4791
Moku, bet tau nerodau
Anonimas
4791
Jo jau išmokau. Prieik arčiau ir įdėmiai stebėk mano šiknaskylę. Tuoj iš te išlįs drugeliai...
Anonimas
4791
Cia krc sau degradai atmazus galvoja sau... degradai jus esat bl daugiau nk nereikia diskutuot , dar kitus mokinat tokiais but...
coliuke_
4791
Senas šitas..
Anonimas
4791
šikti drugeliais dar neišmokau.
Anonimas
4791
sudas ne demo
Anonimas
4791
...
Anonimas
4792
#6 esk suda, verksny
Anonimas
4792
Ką jūs čia nusišnekat, Dieve.. Tipo visi keiktis, gert ir rūkyt turi? Kažkaip gan apgailėtinai skamba.
Anonimas
4792
Deja tik lervos lenda, sako drugeliams laiko reikia ;)
Ignassin
4792
#1 Aš tai nors keikiuosi.
Anonimas
4792
#1 Neieškok bobiškoje logikoje prasmės.
Anonimas
4792
Duoda suprast demotyvacijos kūrėjas, kad šikt drugeliais yra visų dorybių aukščiausias pakopa... Bet tai turi būt geras urodas, kad drugelių lervas pusryčiam kapotum, tai geriau gert ir rūkyt, manlyg.
Anonimas
4792
Tai čia turi suprast, kad turi rūkyt, gert ir keiktis?
|

