kad ji grazi.. paleisk plaukus, nuimk akinius, pats apaksi.. Tik laab ijauni berniukai neizvelgia tikrojo mergaiciu grozio..
Negraži mergiotė - visada juoksis iš tavo pokštų.
Anonimas
5082
DEMOgasras
5325
Cia... Vyras?
Anonimas
5327
SToRULE VALENTINA..........
Anonimas
5804
siaip ji yra grazi. cia nuotrauka is serialo, taip, kad nepradekit su tom savo kalbom `jei ji pasikeistu, gal butu nieko` arba `fuu kokia baisi, tikriausiai gyvenima bx netures`. cia as kalbu konkreciai apie ja. o pati demo, tai gera
Anonimas
5804
Užneša man į raimondėlį iš senos,lietuviškos humoro laidos. x.D
Anonimas
5805
Netiesa. Nu, nebent pokstai prasti :D
Anonimas
5805
#10 is patirties?
Anonimas
5805
pokstas pokstui nelygus :D ir juoktis gali ne del to kad juokinga o del mandagumo :D
Anonimas
5805
sumazintoj versijoj pasirode kad ji be ranku :D
Anonimas
5805
Oj prisimenu serialą, kur jinai vaidino. "Storulė Valentina". Vienas geriausių :D
beatrym
5805
ot kvailiai,,, čia tik personažas
Anonimas
5805
viskas su ja tvarkoj.
msT
5805
Ji galetu but daug grazesne jei plaukus pasileistu, persirengtu ir akinius nusiimtu situos..
Paulius93
5805
Nu nelabai...
Anonimas
5805
sp2.fotolog.com/photo/18/16/83/tony_gavintorres/1233771016261_f.jpg nepasakyčiau, kad ji negraži.
|

