Antra nuotrauka is kaires puses, per viduri mazdaug - milano? :D
Negražių žmonių nėra - yra tik ne tavo skonio
Anonimas
5589
Anonimas
5595
Vel, nuotrauka tik pailiustruoja mintį, ir tik pusėtinai, juk akivaizdu, yra geresniu, del idejos galima diskutuot, bet manau yra tikrai likimo nuskriaustu zmoniu, subjaurotais veidais, tad mano nuomone mintis neteisinga.
Anonimas
5596
va butent kad niekeno skonio
Anonimas
5596
Nera negraziu mergu- yra per mazai alaus
Anonimas
5597
#3 ir tas baisus esi tu :)
Anonimas
5597
Ir yra niekeno skonio!!
Anonimas
5597
yra baisiu
Anonimas
5598
Tikrai taip. :)
Anonimas
5598
Jou
|

