Negražių žmonių nėra - yra tik ne tavo skonio

2011.02.23 Grifonas90
  • 208
9
Negražių žmonių nėra







Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Antra nuotrauka is kaires puses, per viduri mazdaug - milano? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Vel, nuotrauka tik pailiustruoja mintį, ir tik pusėtinai, juk akivaizdu, yra geresniu, del idejos galima diskutuot, bet manau yra tikrai likimo nuskriaustu zmoniu, subjaurotais veidais, tad mano nuomone mintis neteisinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
va butent kad niekeno skonio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Nera negraziu mergu- yra per mazai alaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#3 ir tas baisus esi tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Ir yra niekeno skonio!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
yra baisiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Tikrai taip. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Jou
Grįžti į viršų