Antra nuotrauka is kaires puses, per viduri mazdaug - milano? :D
Negražių žmonių nėra - yra tik ne tavo skonio
Anonimas
5591
Anonimas
5598
Vel, nuotrauka tik pailiustruoja mintį, ir tik pusėtinai, juk akivaizdu, yra geresniu, del idejos galima diskutuot, bet manau yra tikrai likimo nuskriaustu zmoniu, subjaurotais veidais, tad mano nuomone mintis neteisinga.
Anonimas
5598
va butent kad niekeno skonio
Anonimas
5599
Nera negraziu mergu- yra per mazai alaus
Anonimas
5599
#3 ir tas baisus esi tu :)
Anonimas
5600
Ir yra niekeno skonio!!
Anonimas
5600
yra baisiu
Anonimas
5600
Tikrai taip. :)
Anonimas
5600
Jou
|

