Neiklimpk - neišlipsi.

2010.07.16 Anonimas
  • 65
17
Neiklimpk - neišlipsi.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
kurie ruke ir rukys [kaip as] ir jiems jokie paveiksleliais [bet pripazinsiu sitas gerai atrodo] nieko nepakeis
DijDu 5820    
Islipu ilipu :D labiausiai islipu,, per mosklo metus :D
kai per pertraukas neinu, ryte, einu su nerukanciu draugu.. o vakare ir noro nebera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Išlipau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Kaip tai neišlipsi? jei norėsi tai ir išlipsi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Graži nuotrauka labai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Gal kas žino kur rast šitą paveiksliuką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
karta uztraukes kazkada vel uztrauksi
Auriss 5825    
Vel ilipau ;ppp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Islipau ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Neįklimpk - nereiks išlipti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Che as irgi islipau is tos juodos mases "iklimpk - islipsi" motyvacija :D butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Superinis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
as islipau ;ppp xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
kietas paveikslėlis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#1 dar karta pagalvok ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
O as islipau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
persistenge demotyvatorius. Tai kaip tik turetu but - iklimpk nesilipsi. :?
Grįžti į viršų