Visi mes dviveidziai ir visada vaidynam viska net patys tuo nepastebedami :)
"Nekenčiu dviveidžių!" - - pasakė kita dviveidė
Anonimas
5592
Anonimas
5593
what a fail...
Anonimas
5593
pritariu Mindaugui Zagurskui
Anonimas
5594
Nu kas, kas praleidžia tokias demotyvacijas?... Aš dabar neruošiu pamokų, nes esu demotyvacijoj ir matau tokias demotyvacijas kaip ši... Manot nesigailiu, kad neruošiau nd? :D
Anonimas
5594
bullshit.
Anonimas
5594
pala zydukai jau buva?
Anonimas
5594
#3 As supermenas nax, akinius isigyk!
Anonimas
5594
kauke tai kaip is saw :/
Anonimas
5594
susidegink
Anonimas
5594
eikit miegot su tom savo kaukem, betmenai jus nelaimingi
Anonimas
5594
Tomai, (y) ;D
Anonimas
5594
"Nekenčiu Tomų" - pasakė Tomas.
|

