Ko ne mokykloj? "Trečiadienis, 12.13"
Nematomas - Turiu lėkti, ate..
Anonimas
5515
Allusion
5666
visada taip darau, ypac kai pradeda uzpysti zmones su bereikalingais rasymais. Nu arba mama is darbo sako eiti nuo pc tai sita uzsimetu :D
Anonimas
5682
pasitaiko :D
Anonimas
5717
kartais padarau, kai tingiu atrasinet ;D pas mane visada uzdeta plyta bet vistiek rasinej, jau uzkniso ;D tada taip ir darau ;D
Anonimas
5750
As visada taip
Anonimas
5772
:(((
Anonimas
5778
daznai darau
Anonimas
5780
kartais darau :D
Anonimas
5782
reikes kada pabandyt ;D
Anonimas
5783
kaikurie megsta tai daryti :)
ega
5783
kartais pasinaudoju siuo budu
Kira
5783
Ai as paprasciausiai skaipa isjungiu. Noresit kad atrashyciau, lauksit savaite :D
Anonimas
5787
kartais patitaip darau :D
Anonimas
5797
geras sis ;))
Anonimas
5798
ech, net keista pasidare pamacius sitai :D kasdienybe kai atsibosta draugu floodinimas xD
Anonimas
5799
Jei tingiu su draugėm pachatint, visalaik 'Turiu lėkt, ate' :D
Anonimas
5801
As ir taip darau ;D
Anonimas
5803
mano stilius : D
Anonimas
5803
#26 pas mane ir :D
Anonimas
5807
Visada taip :D
Anonimas
5808
Ir aš taip darau dažnai. ;D
Anonimas
5816
Gerai, kad dar nesenas skype'as.
Anonimas
5818
true, true...
Anonimas
5822
Wisada l;D
Anonimas
5823
not trū :/
Wanilla
5824
Pasitaiko.. :D
Kamii_bear
5830
tiesa, . : )
kasiakas
5833
pas mane plyta visada kad bulvonai nerasytu visokie :D
Anonimas
5833
#24 niekam neidomu :))))
Anonimas
5839
Aš dažnokai taip darau..:))
Anonimas
5844
visada bunu nematomoj busenoj :)
Anonimas
5846
demotyvuoja, nes tas, su kuo bendrauji, su tavimi bendrauti nenori ir grazioj formoj pasiuncia...
Anonimas
5863
sometimes i do that...:))
Anonimas
5866
#17 Ha ha ha!!! Prajuokinai :D
Anonimas
5867
#17 Tik pats save išsiduhini.
Anonimas
5869
blet demotyvuoja...
Kristea
5873
Taip dažnai visus duhinu ; DD
Anonimas
5878
visi taip sako ir daro :)
Anonimas
5915
#14 : dar lengviau - skambini - jeigu saukia, nematomas
Anonimas
5922
nematomas - parasai zinute, truputeli palauki, jei neismeta "nenusiustos zinutes" zenkliuko, supranti jog jis "tikrai nematomas"
Saulius
5924
teisybe xD
giedriuxxx
5924
true true :D
Anonimas
5925
#5 pritariu winamp sux
LookAtMe
5925
#9 Na tai AIMP2 beveik identiskas Winamp'ui, tik lengvesnis, greitesnis ir garso kokybe geresne be jokiu DSP (su DSP dar geresne zinoma). :)
Anonimas
5925
nu tj ka, pas mane iTunes kompas mac su windowsais, o kai turiu lekt skype isjungiu arba palieku kaip yra. winamp tj jis bent radija groja, o apie tuos kitus cia as net negirdejes
wwestas
5925
Aš kai "turiu lėkti", uždedu "Netrukdyti" :)
Anonimas
5925
Liaudies ismintis sako, kad del skonio nesigincyjama ;) Visi zinom, kad BsPlayer+Foobar2000 is the best
Anonimas
5925
#5 nemoki susikonfiguruot tai tau ir sux...
Anonimas
5926
bicas pas tave dvi winamp iconos, o winamps isvis sux, trink lauk tik ir isimesk koki aimp2 ^^
Anonimas
5926
Gera būsena kai užknisa koks nors pašnekovas arba atsiranda įdomesnis ;)
|

