Nematomas - Turiu lėkti, ate..

2010.04.07 antoni
  • 518
52
skype, busena,nematomas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Ko ne mokykloj? "Trečiadienis, 12.13"
Nuotraukos nėra
Allusion 5662    
visada taip darau, ypac kai pradeda uzpysti zmones su bereikalingais rasymais. Nu arba mama is darbo sako eiti nuo pc tai sita uzsimetu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
pasitaiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
kartais padarau, kai tingiu atrasinet ;D pas mane visada uzdeta plyta bet vistiek rasinej, jau uzkniso ;D tada taip ir darau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
As visada taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
:(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
daznai darau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
kartais darau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
reikes kada pabandyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
kaikurie megsta tai daryti :)
ega 5779    
kartais pasinaudoju siuo budu
Kira 5779    
Ai as paprasciausiai skaipa isjungiu. Noresit kad atrashyciau, lauksit savaite :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
kartais patitaip darau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
geras sis ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
ech, net keista pasidare pamacius sitai :D kasdienybe kai atsibosta draugu floodinimas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Jei tingiu su draugėm pachatint, visalaik 'Turiu lėkt, ate' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
As ir taip darau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
mano stilius : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#26 pas mane ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Ir aš taip darau dažnai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Gerai, kad dar nesenas skype'as.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
true, true...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Wisada l;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
not trū :/
Wanilla 5820    
Pasitaiko.. :D
Kamii_bear 5826    
tiesa, . : )
kasiakas 5829    
pas mane plyta visada kad bulvonai nerasytu visokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#24 niekam neidomu :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Aš dažnokai taip darau..:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
visada bunu nematomoj busenoj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
demotyvuoja, nes tas, su kuo bendrauji, su tavimi bendrauti nenori ir grazioj formoj pasiuncia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
sometimes i do that...:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#17 Ha ha ha!!! Prajuokinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
#17 Tik pats save išsiduhini.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
blet demotyvuoja...
Kristea 5869    
Taip dažnai visus duhinu ; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
visi taip sako ir daro :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#14 : dar lengviau - skambini - jeigu saukia, nematomas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
nematomas - parasai zinute, truputeli palauki, jei neismeta "nenusiustos zinutes" zenkliuko, supranti jog jis "tikrai nematomas"
Nuotraukos nėra
Saulius 5920    
teisybe xD
giedriuxxx 5921    
true true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#5 pritariu winamp sux
LookAtMe 5921    
#9 Na tai AIMP2 beveik identiskas Winamp'ui, tik lengvesnis, greitesnis ir garso kokybe geresne be jokiu DSP (su DSP dar geresne zinoma). :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
nu tj ka, pas mane iTunes kompas mac su windowsais, o kai turiu lekt skype isjungiu arba palieku kaip yra. winamp tj jis bent radija groja, o apie tuos kitus cia as net negirdejes
wwestas 5922    
Aš kai "turiu lėkti", uždedu "Netrukdyti" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Liaudies ismintis sako, kad del skonio nesigincyjama ;) Visi zinom, kad BsPlayer+Foobar2000 is the best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
#5 nemoki susikonfiguruot tai tau ir sux...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
bicas pas tave dvi winamp iconos, o winamps isvis sux, trink lauk tik ir isimesk koki aimp2 ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Gera būsena kai užknisa koks nors pašnekovas arba atsiranda įdomesnis ;)
(50-52)
Grįžti į viršų