Ko ne mokykloj? "Trečiadienis, 12.13"
Nematomas - Turiu lėkti, ate..
Anonimas
5512
Allusion
5662
visada taip darau, ypac kai pradeda uzpysti zmones su bereikalingais rasymais. Nu arba mama is darbo sako eiti nuo pc tai sita uzsimetu :D
Anonimas
5679
pasitaiko :D
Anonimas
5714
kartais padarau, kai tingiu atrasinet ;D pas mane visada uzdeta plyta bet vistiek rasinej, jau uzkniso ;D tada taip ir darau ;D
Anonimas
5746
As visada taip
Anonimas
5769
:(((
Anonimas
5775
daznai darau
Anonimas
5776
kartais darau :D
Anonimas
5779
reikes kada pabandyt ;D
Anonimas
5779
kaikurie megsta tai daryti :)
ega
5779
kartais pasinaudoju siuo budu
Kira
5779
Ai as paprasciausiai skaipa isjungiu. Noresit kad atrashyciau, lauksit savaite :D
Anonimas
5784
kartais patitaip darau :D
Anonimas
5793
geras sis ;))
Anonimas
5794
ech, net keista pasidare pamacius sitai :D kasdienybe kai atsibosta draugu floodinimas xD
Anonimas
5796
Jei tingiu su draugėm pachatint, visalaik 'Turiu lėkt, ate' :D
Anonimas
5797
As ir taip darau ;D
Anonimas
5799
mano stilius : D
Anonimas
5799
#26 pas mane ir :D
Anonimas
5803
Visada taip :D
Anonimas
5804
Ir aš taip darau dažnai. ;D
Anonimas
5812
Gerai, kad dar nesenas skype'as.
Anonimas
5814
true, true...
Anonimas
5818
Wisada l;D
Anonimas
5819
not trū :/
Wanilla
5820
Pasitaiko.. :D
Kamii_bear
5826
tiesa, . : )
kasiakas
5829
pas mane plyta visada kad bulvonai nerasytu visokie :D
Anonimas
5829
#24 niekam neidomu :))))
Anonimas
5835
Aš dažnokai taip darau..:))
Anonimas
5840
visada bunu nematomoj busenoj :)
Anonimas
5843
demotyvuoja, nes tas, su kuo bendrauji, su tavimi bendrauti nenori ir grazioj formoj pasiuncia...
Anonimas
5859
sometimes i do that...:))
Anonimas
5862
#17 Ha ha ha!!! Prajuokinai :D
Anonimas
5863
#17 Tik pats save išsiduhini.
Anonimas
5865
blet demotyvuoja...
Kristea
5869
Taip dažnai visus duhinu ; DD
Anonimas
5874
visi taip sako ir daro :)
Anonimas
5911
#14 : dar lengviau - skambini - jeigu saukia, nematomas
Anonimas
5918
nematomas - parasai zinute, truputeli palauki, jei neismeta "nenusiustos zinutes" zenkliuko, supranti jog jis "tikrai nematomas"
Saulius
5920
teisybe xD
giedriuxxx
5921
true true :D
Anonimas
5921
#5 pritariu winamp sux
LookAtMe
5921
#9 Na tai AIMP2 beveik identiskas Winamp'ui, tik lengvesnis, greitesnis ir garso kokybe geresne be jokiu DSP (su DSP dar geresne zinoma). :)
Anonimas
5921
nu tj ka, pas mane iTunes kompas mac su windowsais, o kai turiu lekt skype isjungiu arba palieku kaip yra. winamp tj jis bent radija groja, o apie tuos kitus cia as net negirdejes
wwestas
5922
Aš kai "turiu lėkti", uždedu "Netrukdyti" :)
Anonimas
5922
Liaudies ismintis sako, kad del skonio nesigincyjama ;) Visi zinom, kad BsPlayer+Foobar2000 is the best
Anonimas
5922
#5 nemoki susikonfiguruot tai tau ir sux...
Anonimas
5922
bicas pas tave dvi winamp iconos, o winamps isvis sux, trink lauk tik ir isimesk koki aimp2 ^^
Anonimas
5922
Gera būsena kai užknisa koks nors pašnekovas arba atsiranda įdomesnis ;)
|

