Nematomas žmogus - Tu meluoji, jeigu sakai, kad pamatei jį pirmą kartą pažiūrėjęs į nuotrauką

2011.04.19 Gine
  • 790
93
nematomas, zmogus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
Truputuka issigandau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
Jo cia net nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
Iskart pamaciau o.O Ir nemeluoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
not bad, not bad
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Isvis nieko nematau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Kas čia baisaus ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
nk nepagavau ir kas cia tokio kad ten tas negras cia jau labai basu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
pirma kart matau kad juodukas taip nesimatytu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
isvis is 4 karto pamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
pz persikau kai pamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Iš antro karto.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
is kur jis atsirado? jo ten nebuvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Isgazdino:D
topine11 5540    
PZdc:D:D belekaip luzau kai pamaciau,bet kol radau tai pzdc:D
FlowerPower 5540    
Pamačiau gal iš trečio karto, kol supratau, bet nei kiek neišsigandau.
Melina 5541    
pamaciau is pirmo karto, bet kiek juoko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
#37 Juoda zmogu, kupranugari.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Nesupratau...negras ar zmogus be galvos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
net arbata isspjoviau ant stalo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
iskart pamaciau, bet antra kart kaip ziurejau paieskojau vistiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Kol as suradau is kokio 5 karto:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Photoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Krw bl tik po dvieju dienu supratau :D cia pasirodo as rimtai jo nemaciau !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
blemba ziauru issigandau, atsokau nuo pc ;D
noxikas 5544    
As asmeniskai tik paziurejau ir akis matau ir ziuriu negras tai va :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Kol suradau...bet kai isgasdino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
O tu viešpatie . AKip išsigandau . Rimtai nematomas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Krc nesuprantu as cia jusu nieko ce nemtau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
tikrai pirma kart zejau ir iskart pamaceu kazkodel kazko tokio ir tikejausi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#59 avine jis turi galva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Iš pradžių nieko nemačiau, bet vėliau įsižiūrėjau tai net pašokau. Gerai čia išgasdino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Nu seip ta juodaodi as pamaciau is karto. seip pagalvojau, kad bus kas nors ispudingiau... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
beto, jei jau pis-at komentara reply tai sudemotivuokit ji, ne kad pis-t tik papi-zdavoti. nes cia puse tu komentatoriu ir taip matos iki 13 metu vaikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
as tai visu pirmu pamaniau ne apie ta juodaodi, kai visi durneliai komentatoriai pezdeja. o apie kur desinej pusej zmogus stovi, be galvos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#57 rasizmas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
rasizmaz..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
zek kiek nmori nieko cia kazko keisto nematau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nui nx ispradziu net nemaciau jo, blt kai pamaciau net pasokau ....... brrrr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Ai jau supratau nera jokio baisumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Kas čia baisaus ?
Matas Mikalauskas
Matas Mikalauskas 5545    
shitbrix....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nk nematau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
mindfuck
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
kaiiiiiii ziaurutis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Blemba kaip peršikau :D
Nuotraukos nėra
JancukasR 5545    
iskart matosi tas zmogus.. nieko cia gero..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nesuprantu, kaip ymanoma nepastebet?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
brix has been shat
(50-93)
Grįžti į viršų