Nenuleisk rankų - ir tau visada pavyks.

2011.04.10 Monakiux
  • 231
15
Nenuleisk rankų







Monakiux 5551    
#12 Nesuprantu žmonių kritikuojančių kitus, bet net nesančių demotyvatorias. (Būtų įdomu pamatyt tavo demotyvacijas, kurių dėka atgautum viltį)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
per youtube maciau kaip taip padaro ir pats esu bandes ir pavyko tad cia ne photo arba paint ir t.t.
AlusDraugas 5552    
Kas cia per du ukiskas muilas ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Ir cia skaitos demotyvacija?..
Galutinai praradau vilti...
Raimondas Varnelis
Raimondas Varnelis 5552    
As padariau net 27 ant 1 kubelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
nu bl tikrai nera cia jau taip neimanoma... aisku is pirmo kart neiseis bet kelis kart pabandzius kazkas panasaus gautusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
super klijai ir tau visada pavyks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
banalus uzrasas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
su momentu suklijuota
Fanatikeee 5553    
#4 jo ;D
MindziuX 5553    
Čia toks XXI a. sindromas - kai žmogus pavydi, sako fotošopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
photoshop'as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#1 tu man juokingas. pabandyk fotoshopininke tu
Nuotraukos nėra
weno 5555    
Photoshop
Grįžti į viršų