#4 rimtaj, iš kur ištraukėt?
Nenusimink, kad vaikystė prabėgo, - senatvėje vėl suvaikėsi.
Anonimas
5689
Anonimas
5689
rimtai panasu i busi trecias kavine ;D
mr_anya
5690
#4 Dažniau žiurėti reikia . : )
Anonimas
5691
O čia kartais ne Vilniuje, kavinėje "Busi trečias"?
anonimas
5691
kai busiu ~60 reikes po visokius klubus judet :D
Anonimas
5691
Dar viena "demotyvacija" kuri jau buvo n kartų..
|

