as taip dabar bandau ismokt taip padaryti gali kai kojas biski prasilankstai bet kai reik pataikyt i judinti taikini ir kai dar turi spet apsisukt kad tas nesureguotu tai gana sunku ismokt
Nenuvertink priešininko, - ypač, kai jis atsuka nugarą.
Anonimas
5134
Anonimas
5149
neblogai ....
Lubinas
5242
jis liko gyvas? xD
PonasVladas
5244
#4 Kokio sangoko? Nusipirk gyvenima
Anonimas
5244
As irgi taip moku :)
Anonimas
5245
ziaurus tu 1
Anonimas
5245
#1 matos normaliai tau jau galva suvanota, nes normaliai žodžio parasyt nebesugebi.
Anonimas
5245
ka cia jiems pisi prota? #1 as tave vienu smugiu paguldyciau gaidy.
Anonimas
5245
#1 Kažkas per daug Songoko prisižiūrėjo...
Anonimas
5245
#1 taip taip papasakok dar ka nors kovu zinove
Anonimas
5245
Kurva koks tu kietas
Anonimas
5245
matos kad tas kuris gavo jau sviravo bsk pavarges amtyt buvo ir neapsirengusiam piso. siaip tai labai apgauilingas smugis visad geriausia kai bando kazko su kojom daryt bandyt atgal atsokt o siai pgeriausia kad neprasileiwtum labai arti but ir kabliais vanot
|

