as taip dabar bandau ismokt taip padaryti gali kai kojas biski prasilankstai bet kai reik pataikyt i judinti taikini ir kai dar turi spet apsisukt kad tas nesureguotu tai gana sunku ismokt
Nenuvertink priešininko, - ypač, kai jis atsuka nugarą.
Anonimas
5136
Anonimas
5151
neblogai ....
Lubinas
5244
jis liko gyvas? xD
PonasVladas
5246
#4 Kokio sangoko? Nusipirk gyvenima
Anonimas
5246
As irgi taip moku :)
Anonimas
5247
ziaurus tu 1
Anonimas
5247
#1 matos normaliai tau jau galva suvanota, nes normaliai žodžio parasyt nebesugebi.
Anonimas
5247
ka cia jiems pisi prota? #1 as tave vienu smugiu paguldyciau gaidy.
Anonimas
5247
#1 Kažkas per daug Songoko prisižiūrėjo...
Anonimas
5247
#1 taip taip papasakok dar ka nors kovu zinove
Anonimas
5247
Kurva koks tu kietas
Anonimas
5247
matos kad tas kuris gavo jau sviravo bsk pavarges amtyt buvo ir neapsirengusiam piso. siaip tai labai apgauilingas smugis visad geriausia kai bando kazko su kojom daryt bandyt atgal atsokt o siai pgeriausia kad neprasileiwtum labai arti but ir kabliais vanot
|

