Nepagydoma - XXI a. liga

2011.03.29 kIMBLEXiukaZ
  • 311
17
Nepagydoma







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Tik nepulkit visi po sios demo gintis, kad "oi as nesergu tikrai" ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Nesergu, nes nuolatos nelaikau telefono kišenėje. Jį naudoju tik tada, kai ketinu kur nors užtrukti ir nesu kam nors tai pasakiusi. Tikrai man juokingai atrodo tai, kad žmonės sako "oj kaip blogai, tie telefonai taigi taip kenkia, visi tie spinduliai" nors maloniai sau glaudžia prie galvos tą aparatą, kai jungiamas ryšys (didžiausia porcija spindulių tuo metu būna).
Spameris 5558    
Nebūna, žinau kad vis tiek neturiu draugų : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
maniau bus ta liga, kai tekstai gražiais šriftais kišami į paveiksliukus, lyg tai ką nors duotų. Na, neatspėjau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
nesergu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#11 Tai tu jau išvis nepagydomas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
nesupratau blt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#9 as ir nesakau kad turiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Mama, tu irgi neturi
Kira 5565    
Kad tave!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
niekad nebuvo
Nuotraukos nėra
nuami 5565    
tai jau jo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Ir aš ta liga sergu :)
MindziuX 5565    
#1 #2 :D o demo gera :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
motina, nevadink sunaus tevu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
tevai,tu telefono neturi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Jo cia tiesa :D
Grįžti į viršų