Tik nepulkit visi po sios demo gintis, kad "oi as nesergu tikrai" ;)
Nepagydoma - XXI a. liga
Anonimas
5544
Anonimas
5555
Nesergu, nes nuolatos nelaikau telefono kišenėje. Jį naudoju tik tada, kai ketinu kur nors užtrukti ir nesu kam nors tai pasakiusi. Tikrai man juokingai atrodo tai, kad žmonės sako "oj kaip blogai, tie telefonai taigi taip kenkia, visi tie spinduliai" nors maloniai sau glaudžia prie galvos tą aparatą, kai jungiamas ryšys (didžiausia porcija spindulių tuo metu būna).
Spameris
5558
Nebūna, žinau kad vis tiek neturiu draugų : )
Anonimas
5562
maniau bus ta liga, kai tekstai gražiais šriftais kišami į paveiksliukus, lyg tai ką nors duotų. Na, neatspėjau.
Anonimas
5563
nesergu:)
Anonimas
5565
#11 Tai tu jau išvis nepagydomas...
Anonimas
5565
nesupratau blt
Anonimas
5565
#9 as ir nesakau kad turiu
Anonimas
5565
Mama, tu irgi neturi
Kira
5565
Kad tave!
Anonimas
5565
niekad nebuvo
nuami
5565
tai jau jo... :D
Anonimas
5565
Ir aš ta liga sergu :)
MindziuX
5565
#1 #2 :D o demo gera :)
Anonimas
5565
motina, nevadink sunaus tevu
Anonimas
5565
tevai,tu telefono neturi
Anonimas
5565
Jo cia tiesa :D
|

