Tik nepulkit visi po sios demo gintis, kad "oi as nesergu tikrai" ;)
Nepagydoma - XXI a. liga
Anonimas
5547
Anonimas
5558
Nesergu, nes nuolatos nelaikau telefono kišenėje. Jį naudoju tik tada, kai ketinu kur nors užtrukti ir nesu kam nors tai pasakiusi. Tikrai man juokingai atrodo tai, kad žmonės sako "oj kaip blogai, tie telefonai taigi taip kenkia, visi tie spinduliai" nors maloniai sau glaudžia prie galvos tą aparatą, kai jungiamas ryšys (didžiausia porcija spindulių tuo metu būna).
Spameris
5561
Nebūna, žinau kad vis tiek neturiu draugų : )
Anonimas
5565
maniau bus ta liga, kai tekstai gražiais šriftais kišami į paveiksliukus, lyg tai ką nors duotų. Na, neatspėjau.
Anonimas
5566
nesergu:)
Anonimas
5568
#11 Tai tu jau išvis nepagydomas...
Anonimas
5568
nesupratau blt
Anonimas
5568
#9 as ir nesakau kad turiu
Anonimas
5568
Mama, tu irgi neturi
Kira
5568
Kad tave!
Anonimas
5568
niekad nebuvo
nuami
5568
tai jau jo... :D
Anonimas
5568
Ir aš ta liga sergu :)
MindziuX
5568
#1 #2 :D o demo gera :)
Anonimas
5568
motina, nevadink sunaus tevu
Anonimas
5568
tevai,tu telefono neturi
Anonimas
5568
Jo cia tiesa :D
|

