Tik nepulkit visi po sios demo gintis, kad "oi as nesergu tikrai" ;)
Nepagydoma - XXI a. liga
Anonimas
5549
Anonimas
5560
Nesergu, nes nuolatos nelaikau telefono kišenėje. Jį naudoju tik tada, kai ketinu kur nors užtrukti ir nesu kam nors tai pasakiusi. Tikrai man juokingai atrodo tai, kad žmonės sako "oj kaip blogai, tie telefonai taigi taip kenkia, visi tie spinduliai" nors maloniai sau glaudžia prie galvos tą aparatą, kai jungiamas ryšys (didžiausia porcija spindulių tuo metu būna).
Spameris
5563
Nebūna, žinau kad vis tiek neturiu draugų : )
Anonimas
5567
maniau bus ta liga, kai tekstai gražiais šriftais kišami į paveiksliukus, lyg tai ką nors duotų. Na, neatspėjau.
Anonimas
5568
nesergu:)
Anonimas
5570
#11 Tai tu jau išvis nepagydomas...
Anonimas
5570
nesupratau blt
Anonimas
5570
#9 as ir nesakau kad turiu
Anonimas
5570
Mama, tu irgi neturi
Kira
5570
Kad tave!
Anonimas
5570
niekad nebuvo
nuami
5570
tai jau jo... :D
Anonimas
5570
Ir aš ta liga sergu :)
MindziuX
5570
#1 #2 :D o demo gera :)
Anonimas
5570
motina, nevadink sunaus tevu
Anonimas
5570
tevai,tu telefono neturi
Anonimas
5570
Jo cia tiesa :D
|

