Nepaisant visko - Man reikalinga ta sumaištis, kurią įneši į mano gyvenimą

2010.10.19 miram
  • 123
7
santykiai,meile







Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#4 gaila tave taip nuliūdinti, nes kaip suprantu nesitikėjai, bet tu irgi lietuvis/lietuvė:)
erikaslt 5727    
o man ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Gaidvamzdis, ko detas tokius bybius daunai!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Sumaste nukopinti angliska verydemotivational, deja lietuviai nesuvokia kas yra DEmotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
gal tau uztektu kad i lova inestu o ne pridarydamas vaiku sumaisti inestu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
PASOL NX SU SAVO SUDAIS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
?
Grįžti į viršų