Tox gyvenimas:(
Nepamiršau... - tiesiog žinau, jog tu nepasiilgai..
Anonimas
5747
Anonimas
5755
jautrios sielos ryskiai nesupranta, ko cia putojames: mes ne gyvenimu nepatenkinti, o jusu kiauragalviskumu; sitas posteris NERA demotyvacija. Susikurkit koki bloga tokiems vejams ir dekit tenai. ~*kuria*~ matai
Anonimas
5756
PONAI IR PONIOS KURIE NEPATENKINTI VISU SAVO GYVENIMU, NEBUTINA EIT Į KOMENTARUS IR IŠSILIET...NEPATINKA-NEŽIŪRĖKIT, ČIA LAISVA ŠALIS KAS KAIP NORI TAS TAIP KURIA.
Anonimas
5756
#25 butent , LT demo ivis tiktu pavadinimas , lietuviskos mintys , nes demo cia 1/30 pasitaiko tik
Kybys
5757
mintis normali, bet demotycaijai ne..
Tovus
5757
#10 Tai cia 3k emoshniku ir megsta
Anonimas
5757
sudas
Tovus
5758
Desperated housewives klubas!
Anonimas
5758
gaaaaaaaaaaaay
Anonimas
5758
eikit kokiu i kokius blog'us savo minciu rasyti bent igautu prasme nei cia ... esu girdejas dainu simta kartu su gilesne prasme nei sita demo... tai gal eik ju pasiklausyk ir pasimokyk kazko is ju...
Anonimas
5758
Ir kur čia demotyvacija?
Anonimas
5758
;//
Anonimas
5758
kiek varganu moraliniu valkatu ateina pasikeikt i komentarus... Jus demotyvuojat cia lankytis
Anonimas
5758
xujnia :D
Anonimas
5758
šudas demo :) Sveikinu
Anonimas
5759
galėtų keiksmažodžius taip pat uždrausti, kaip ra/bar/barus, o tai atsibodo, visur dauguma padugnės, be nx ar bl nemoka kalbėt visai
police
5759
Nx komentuojat, kad čia šūdas ir t.t. jei tik jums keliems nepatinka, o vos ne trim tūkstančiams patinka? Idiotai komentaruose save išsilieja
Anonimas
5759
bobos jama demotyvacija.lt :D
Anonimas
5759
eik nx
Anonimas
5759
pvz nu as tikrasi nepagaunu kas cia per xuine.... gal galit kas paaiskint?
Gretukasss
5759
Jau nebe pirma tokia :) bet grazus zodziai :D
Pykciurna
5759
(Y)
Anonimas
5759
Vienas didelis riebus WTF? Ir čia yra DEMOTYVACIJA?
Anonimas
5759
nx uzpisot bl su tokiais sudais
Anonimas
5760
kazkaip labai jau daug tokio desperate housewives tipo demotivacijiu. tikrai pradeda atsibosti
|

