Tox gyvenimas:(
Nepamiršau... - tiesiog žinau, jog tu nepasiilgai..
Anonimas
5745
Anonimas
5753
jautrios sielos ryskiai nesupranta, ko cia putojames: mes ne gyvenimu nepatenkinti, o jusu kiauragalviskumu; sitas posteris NERA demotyvacija. Susikurkit koki bloga tokiems vejams ir dekit tenai. ~*kuria*~ matai
Anonimas
5755
PONAI IR PONIOS KURIE NEPATENKINTI VISU SAVO GYVENIMU, NEBUTINA EIT Į KOMENTARUS IR IŠSILIET...NEPATINKA-NEŽIŪRĖKIT, ČIA LAISVA ŠALIS KAS KAIP NORI TAS TAIP KURIA.
Anonimas
5755
#25 butent , LT demo ivis tiktu pavadinimas , lietuviskos mintys , nes demo cia 1/30 pasitaiko tik
Kybys
5756
mintis normali, bet demotycaijai ne..
Tovus
5756
#10 Tai cia 3k emoshniku ir megsta
Anonimas
5756
sudas
Tovus
5756
Desperated housewives klubas!
Anonimas
5756
gaaaaaaaaaaaay
Anonimas
5756
eikit kokiu i kokius blog'us savo minciu rasyti bent igautu prasme nei cia ... esu girdejas dainu simta kartu su gilesne prasme nei sita demo... tai gal eik ju pasiklausyk ir pasimokyk kazko is ju...
Anonimas
5756
Ir kur čia demotyvacija?
Anonimas
5757
;//
Anonimas
5757
kiek varganu moraliniu valkatu ateina pasikeikt i komentarus... Jus demotyvuojat cia lankytis
Anonimas
5757
xujnia :D
Anonimas
5757
šudas demo :) Sveikinu
Anonimas
5757
galėtų keiksmažodžius taip pat uždrausti, kaip ra/bar/barus, o tai atsibodo, visur dauguma padugnės, be nx ar bl nemoka kalbėt visai
police
5757
Nx komentuojat, kad čia šūdas ir t.t. jei tik jums keliems nepatinka, o vos ne trim tūkstančiams patinka? Idiotai komentaruose save išsilieja
Anonimas
5757
bobos jama demotyvacija.lt :D
Anonimas
5757
eik nx
Anonimas
5757
pvz nu as tikrasi nepagaunu kas cia per xuine.... gal galit kas paaiskint?
Gretukasss
5757
Jau nebe pirma tokia :) bet grazus zodziai :D
Pykciurna
5757
(Y)
Anonimas
5757
Vienas didelis riebus WTF? Ir čia yra DEMOTYVACIJA?
Anonimas
5757
nx uzpisot bl su tokiais sudais
Anonimas
5758
kazkaip labai jau daug tokio desperate housewives tipo demotivacijiu. tikrai pradeda atsibosti
|

