Neperšokęs griovio, - nesakyk op....

2011.03.22 deepmix
  • 170
16
stiklas,isitrenkti,nepersokti,griovys



Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
sitas ziaurus bet neaisku ar jis specialiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
pries menesi turbut sita RWJ matiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Kietai cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
dėl vaizdo dar pakrizenti galima, bet garsas;D pilvą skauda:D
Teenagor 5574    
epic juokas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#9 jo jo, as isvis pirma karta sita pamaciau per RWJ :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
primena juoką iš vaizdelio "nerimas ant galvos"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Kazkada RayWilliamJohnson youtubei komentavo sita video, tai sake, kad jis tipo norejo pas tuos vyrukus ibegt i korta ir taip pasipyzdavot, bet gavos va taip =D. Tie, kurie zaide buvo ciuju- wtf???!
Figo1393 5575    
kai geras !!! :D
Samuel 5575    
skaniai zmogus pasijuoke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Cia kas per tarzanas? :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
JUOKAS :D
Spunkyz 5575    
ahhh, operatorius juokas ftw!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
taip nufilmuot.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
:D
Grįžti į viršų