Neperšokęs griovio, - nesakyk, kad šiais metais geriau mokysies

2011.11.19 Gaboks
  • 143
6
stai,kaip,turetu,atrodyt,normalios,zymes,mokykla,facebook,youtube







Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Manau, reikia daugiau kokių portalų panaršyt, duobė užsipildys : DD
Galėsi pereit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
AŠ NORIU PASIPIKTINTI, NES KAŽKAS SU"ISO DEMOTYVACIJŲ PUSLAPĮ! KAIP DABAR JOS RŪŠIUOJAMS PAGAL TAŠKUS, IR JEI PAPLIUSINU AR PAMINUSINU, TINKLALAPIS PASTRINGA IR MAN RODO JAU MATYTAS DE.. NU UŽ'"ISOT!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
#2 ne tik :)
aš kažkaip duobėj esu, bet visvien gerus pažymius gaunu xD
barbar 5334    
potencinė duobė. Išeitis - tuneliuot ;)
Spameris 5335    
Tik hipsteriai tumblr sėdi.
zilwis777 5335    
Geras img!
Grįžti į viršų