bet syta kate patekt 2minutes sloves ir laymetu tukstanti
Nėra nieko baisiau - Nei būti užpultam savų kojų
edgardas
5338
prodigy
5528
sau snuki susisparde, negaliu nustot juoktis ziuredams xD
Anonimas
5534
xD Tiesiogine ta žodžio prasme,susipyko pats su savimi xD
Anonimas
5537
Gerulis ;D
Anonimas
5538
labiausiai nervuoja kai is kelienio isispiri i dantis :D
Anonimas
5538
Mano šuniui panašiai būna:D
Anonimas
5538
#14 nerodo jo!
aciputes
5538
#13 Paspausk ant video....
Anonimas
5538
gal gali kas lyoutubes linka?
Anonimas
5538
o pagalvokit ka jis tada padartytu cucikui jeigu jau save musa. cia patikimiau uz kovini suni xD
Rūta Kuzmickaitė
5538
katukas rembo! xD
Anonimas
5538
:D
Anonimas
5538
truputi bepr0tis katukas:D
Anonimas
5539
Kycius sizofrenikas!! ;\ Noriu tokio
Anonimas
5539
uzrasas ziauriai taiklus, seniai toki bemaciau :D no sarcasm
Anonimas
5539
Šitam kačiukui reikia antiblusino......... ;D
Anonimas
5539
kambary visa apsjoviau per ta :D
Teenagor
5539
kodėl save muši??
Lukis28
5539
:D ne nu nesveikai :D
slibinas1222
5539
na ir zvengiau... :D katinas matosi dar nemoka susitvarkyti su savomis galunemis :D
|

