Nėra to blogo, - ko nesuvalgytų studentas.

2010.10.04 Andre
  • 51
18
Nėra to blogo,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#17 minimumas zjbs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
eikit na jus su tais emigrantais ;) kruskites lietuvoj uz minimuma ir nelokit kaip kales kokios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
#15 Pataikė į skaudžią vietą, emigrante? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#13 protariu, ir nera tokio darbo uz kuri moka 500lt pe menesi kurio nedirbtu lietuvis dirbantis lietuvoj ;)
garbane 5744    
aišku, kad studentai gerai gyvena :) jokios krizės nejaučia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
nera to blogo ko nesuvalgytu anglijos lietuvis sunkiai dirbantis anglijoje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
tavo vakariene :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
kas čia toje lekštėje? O_x
Ohh_Nooo 5744    
:D komentarai tai dar geresnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Bleeeeeeeeeee, kokia dešimt tokių buvo,.. baikit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Kas cia mano, kad studentai blogai gyvena?? Tusina vos ne kasdien, alu nesa kibirais. Tai cia blogas gyvenimas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Tikrai ne pas visus studentus taip blogai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
buvo daug kartu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#3
Taigi sakau, normaliai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
jau toks buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#1 nu ir kaip jus gyvenat ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#1 pritariu dabar yra studentu gyvenimas daug geresnis :) beto cia senas anegdotas ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Pavelavai kokius 10 metu, dabar mes, studentai, visai normaliai gyvenam :D
Grįžti į viršų