Nėra to blogo, - ko nesuvalgytų studentas.

2010.10.04 Andre
  • 51
18
Nėra to blogo,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#17 minimumas zjbs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
eikit na jus su tais emigrantais ;) kruskites lietuvoj uz minimuma ir nelokit kaip kales kokios!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#15 Pataikė į skaudžią vietą, emigrante? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#13 protariu, ir nera tokio darbo uz kuri moka 500lt pe menesi kurio nedirbtu lietuvis dirbantis lietuvoj ;)
garbane 5745    
aišku, kad studentai gerai gyvena :) jokios krizės nejaučia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
nera to blogo ko nesuvalgytu anglijos lietuvis sunkiai dirbantis anglijoje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
tavo vakariene :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
kas čia toje lekštėje? O_x
Ohh_Nooo 5745    
:D komentarai tai dar geresnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Bleeeeeeeeeee, kokia dešimt tokių buvo,.. baikit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Kas cia mano, kad studentai blogai gyvena?? Tusina vos ne kasdien, alu nesa kibirais. Tai cia blogas gyvenimas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Tikrai ne pas visus studentus taip blogai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
buvo daug kartu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#3
Taigi sakau, normaliai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
jau toks buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#1 nu ir kaip jus gyvenat ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#1 pritariu dabar yra studentu gyvenimas daug geresnis :) beto cia senas anegdotas ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Pavelavai kokius 10 metu, dabar mes, studentai, visai normaliai gyvenam :D
Grįžti į viršų