#8 cha :D
Nėra tokios demotyvacijos, - po kuria lietuviai nesiginčytų.
Anonimas
5410
pzdc, uzbanint reik sita supista saita
Anonimas
5410
#8 tai atpisk, pisuokli
Anonimas
5410
Yra išvis be komentarų
vincas
5411
norejau toke kurt:D NUPISO ideja
XciclonX
5411
Gerai, kad yra žmonių turinčių savo nuomonę, o ne visada pritariantys kitiems ir prisijungiantys prie pilkos masės .
Sylon
5411
gera demo
benas666
5411
dazniausiai
Anonimas
5411
CCCOMBO
Anonimas
5411
galejo merga geresne nors uzdet
Anonimas
5411
Eik nakui pimpe
Pirmyn
5411
Butume pilka nemastanti mase jei tik palinksetume galva i viska
|

