Nėra tokios demotyvacijos, - po kuria lietuviai nesiginčytų.

2011.09.04 rosepink
  • 106
12
oj, kubiliau, tu, kubiliau, na, ir, ka, tu, padarei







Nuotraukos nėra
rosepink 5409    
#8 cha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
pzdc, uzbanint reik sita supista saita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
#8 tai atpisk, pisuokli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Yra išvis be komentarų
vincas 5411    
norejau toke kurt:D NUPISO ideja
XciclonX 5411    
Gerai, kad yra žmonių turinčių savo nuomonę, o ne visada pritariantys kitiems ir prisijungiantys prie pilkos masės .
Sylon 5411    
gera demo
benas666 5411    
dazniausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
CCCOMBO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
galejo merga geresne nors uzdet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Eik nakui pimpe
Pirmyn 5411    
Butume pilka nemastanti mase jei tik palinksetume galva i viska
Grįžti į viršų