#8 cha :D
Nėra tokios demotyvacijos, - po kuria lietuviai nesiginčytų.
Anonimas
5408
pzdc, uzbanint reik sita supista saita
Anonimas
5408
#8 tai atpisk, pisuokli
Anonimas
5409
Yra išvis be komentarų
vincas
5409
norejau toke kurt:D NUPISO ideja
XciclonX
5409
Gerai, kad yra žmonių turinčių savo nuomonę, o ne visada pritariantys kitiems ir prisijungiantys prie pilkos masės .
Sylon
5409
gera demo
benas666
5409
dazniausiai
Anonimas
5409
CCCOMBO
Anonimas
5409
galejo merga geresne nors uzdet
Anonimas
5409
Eik nakui pimpe
Pirmyn
5409
Butume pilka nemastanti mase jei tik palinksetume galva i viska
|

