Nėra tokios demotyvacijos, - po kuria lietuviai nesiginčytų.

2011.09.04 rosepink
  • 106
12
oj, kubiliau, tu, kubiliau, na, ir, ka, tu, padarei







Nuotraukos nėra
rosepink 5407    
#8 cha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
pzdc, uzbanint reik sita supista saita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#8 tai atpisk, pisuokli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Yra išvis be komentarų
vincas 5409    
norejau toke kurt:D NUPISO ideja
XciclonX 5409    
Gerai, kad yra žmonių turinčių savo nuomonę, o ne visada pritariantys kitiems ir prisijungiantys prie pilkos masės .
Sylon 5409    
gera demo
benas666 5409    
dazniausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
CCCOMBO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
galejo merga geresne nors uzdet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Eik nakui pimpe
Pirmyn 5409    
Butume pilka nemastanti mase jei tik palinksetume galva i viska
Grįžti į viršų